Tikras Turtas Sveikatos, Politinės, Socialinės, Ekologinės ir Ekonominės Krizės Metais – 2020

  • Dvasinė Ramybė – Psichologinė Sveikata

  • Vidinė Šviesa – Senolių Išmintis

  • Socialinis Vaidmuo – Tikroji Saviraiška

  • Meilė ir Pusiausvyra: Širdies ir Proto Ryšys

  • Aš ir Mano Darbas

  • Santykiai, Malonumai, Aistra ir Drama

  • Sveikas ir Saugus Kūnas

Anksčiau gyvenome nuo algos iki algos, vėliau nuo projekto iki projekto, o pastarąjį tūkstantmetį, pradėjome gyventi – nuo krizės iki krizės. 1999-2000 m. m. Ekonominė, finansinė, „dotcom” krizės, 2001/2003 m. m. – karo (Rugsėjo 11, JAV- Irakas, Iranas) ir sveikatos krizės (SARS-CoV), 2008/2010 m. m. – finansų (nekilnojamo turto) ir sveikatos (H1N1 – „kiaulių gripo” pandemija), 2012/2013 m. m. – MERS-CoV viruso pandemija Artimuosiuose rytuose ir Euro zonos šalių skolų (P.I.G.S.) , dar įvairios politinės (Arabų pavasaris) ir socialinės (Graikijos streikai) krizės. O kiek dar mes nežinome (nes nerašo žiniasklaida) apie kasdienines krizes Afrikos žemyne, Pietų Amerikoje, Australijoje, Indijoje, Kinijoje (etniniai susidorojimai su musulmonais ir kitomis grupėmis ir pan., kur milijonai miršta kasdien). Kad ir 2020 metus pradėjusi SARS-CoV-2 PSO įvardinta kaip pandeminių požymių turintis virusas ir iš jo išsivysčiusi liga, vadinama CoVid-19. Tai ir sveikatos ir ekonominė ir ekologinė ir politinė ir socialinė krizė – bene didžiausia (bent jau pagal tikrų ir netikrų žinių kiekį eteryje) per visą šį tūkstantmetį (20 metų), arba kaip kai kurie sako – per pastarąjį šimtą metų, nuo Ispaninio (nors prasidėjo Prancūzijoje) gripo laikų 1918 m.).

KRIZĖ TAI GRĖSMĖ IR GALIMYBĖ. Tai dvi to paties medalio pusės. Vieni išsigandę pasiduoda masinei panikai ir net isterijai, tad serga, kenčia, liūdi ir depresuoja, o galiausiai – miršta anksčiau laiko ar net patys nusižudo, kiti tuo tarpu, atvirkščiai – klesti, stiprėja, turtėja, o jų gyvenimas gerėja. Žmogaus kūnas – 98% genetiškai panašus į orangutango, tad elgiamės kaip gyvūnai, tačiau – likę 2% mums dar nepažinūs ir jie suteikia galimybę mums patiems rinktis, laisva valia apsispręsti, kaip elgtis – pasiduoti ar kovoti, panikuoti ar atsibusti ir sužinoti.

Viskas, ko mums reikia, glūdi mumyse – belieka tik atrasti, išsipakuoti, pritaikyti ir panaudoti viską, ką turim, aukštesniajam tikslui pasiekti.

2020-04-04T19:23:50+00:00