Sveikatos gidas2021-09-18T20:36:47+00:00

KNYGA „SVEIKATOS GIDAS“ GYDOMŲJŲ AUGALŲ ŽINYNAS

Knyga apie „sveikatos atstatymą ir stiprinimą“  lietuviškų augalų pagalbą. Knyga „Sveikatos gidas“ papasakos Jums kaip PAGERINTI:

 • IMUNINĘ SISTEMĄ

 • ŠIRDĮ IR KRAUJAGYSLES

 • REPRODUKCINĘ IR LYTINĘ SVEIKATĄ

 • SMEGENŲ IR NERVŲ SISTEMĄ

 • PSICHINĘ SVEIKATĄ

 • KRAUJOSPŪDĮ

ĮSIGYTI KNYGĄ

Pavartykite pirmus 10 knygos “Sveikatos gidas“ puslapių paspausdami ant nuotraukos (ir parsisiųskite pdf nemokamai)

 „Sveikatos gidas“  ŽYNYNAS

  Įprasta „Sveikatos gidas“ knygos kaina – 17.99 Eurų! + atsiuntimas (2.99 EUR)


DABAR – COVID19 ATVEJU – atsiųsime nemokamai !

Įsigyti knygą
iki akcijos pabaigos LIKO:
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Profesorius Algimantas Mečislovas Olšauskas

Knygos “Sveikatos gidas“ autorius

Apie knygos “Sveikatos gidas“ autorių:

 • Klaipėdos Universiteto Botanikos Sodo įkūrėjas ir ilgametis direktorius

 • Biomedicinos mokslų daktaras, Klaipėdos Universiteto Profesorius

 • Fitoterapijos instituto įkūrėjas

 • Bėgikas, sveikuolis, visuomenės veikėjas

 • Augalų (vaistinių ir prieskoninių) mokslinės bazės vystytojas

 • Įvairių paskaitų, seminarų, konferencijų pranešėjas, lektorius

Įsigyti knygą

Klaipėdos Universiteto Botanikos SODO įkūrėjas Profesorius Algimantas Mečislovas Olšauskas ne tik jau 50 metų studijuoja ir ekperimentuoja su vaistažolėmis, daržovėmis bei kitais Lietuvoje augančiais augalais, tačiau ir pats viską išbando praktiškai.

Ką apie Knygą mano Sveikuolių Prezidentas?

Algimanto M. Olšausko knyga yra naudinga keliais aspektais. Pirma – autorius pats yra pavyzdys, kaip veikia jo aprašyti augalai žmogaus sveikatą, savijautą ir energiją. Profesoriaus biologinis amžius (apie 60) akivaizdžiai skiriasi nuo pase įrašyto (78). Jis gerokai jaunesnis ir energingesnis už savo bendraamžius. Antra – daugumą augalų Algimantas savo rankomis augino ir tyrinėjo Klaipėdos Universiteto Botanikos Sode, kurį jis įkūrė bei augino kartu su kolegomis. Trečia – skelbiamos žinios apie augalų visokeriopą naudą sveikatai šiandien ypač vertingos, nes geometriškai auga skaičius žmonių, kurie ryžtasi imtis asmeninės atsakomybės už savo sveikatą, tokiu būdu padėdami valstybei įveikti katastrofišką sveikatos krizę. Gero kelio vedant žmones į permainas puikiai Algimanto Olšausko knygai !

DAINIUS KEPENIS, Lietuvos Sveikuolių Sąjungos Garbės Prezidentas

Kam skirta KNYGA, kodėl ji svarbi ir naudinga šiandien?

Sveikatos gidas – tai Lietuvoje augančių vaistažolių bei kitų augalų enciklopedija, kuri pasitarnaus tiek fitoterapiją studijuojantiems, tiek vaistažoles renkantiems, tiek užsiimantiems natūraliu gydymu, tiek ir bet kuriai namų šeimininkei ar mamai, norinčiai natūraliu būdu atstatyti bei sustiprinti savo šeimos sveikatą.
Profesorius Algimantas Mečislovas Olšauskas (78m.) pats taiko visus šiuos augalus bei įvairius augalų kompozitus savo geros bei stiprios sveikatos palaikymui (vis dar bėgioja maratonus)
Knygą profesorius nusprendė parašyti paragintas kardiologijos profesoriaus Klaipėdos Universiteto Ligoninės kardiochirurgo (bei 2016 m. išrinkto į Lietuvos Seimą) Algimanto Kirkučio, kuris nuolat prašo gydytojų gydyti priežastis, o ne pasėkmes bei simptomus bei yra šios knygos (patariantysis) bendraautorius.

Įsigyti knygą

   Hipokrato ir kitų MOKYTOJŲ bei  50 metų universtetiniais tyrimais pagrįsta išsami medžiaga apie augalų panaudojimą kasdieniame sveiko gyvenimo puoselėjime. Knyga taikoma universitetinėms fitoterapijos bei natūralios medicinos studijoms. Lietuvos vietinio žmogaus – tyrėjo Algimanto M. Olšausko surinkta ir išbandyta sveikatą stiprinanti medžiaga apie žoles, daržoves ir kitus augalus padeda ir pačiam profesoriui, kuris, būdamas 75 metų amžiaus yra gyvybingas, judrus ir intelektualiai aktyvus.

Susipažinkite su Klaipėdos Universiteto
Botanikos Sodo Vaistinių ir Prieskoninių Augalų Kolekcija

1993 m. Profesoriaus iniciatyva gimė Botanikos Sodas

Įkūrus Klaipėdos universitetą (1991 m.) ir suformavus biologijos, ekologijos bei rekreacijos studijų programas, iškilo būtinybė sukurti šių, taip pat ir kitų specialybių studentams ir dėstytojams studijų, mokslinių tyrimų bazę. Dėl šios priežasties 1993 metais įkurtas Klaipėdos universiteto Botanikos sodas. Sodo įkūrimo iniciatorius ir pirmasis direktorius buvo prof. A. M. Olšauskas.

Dekoratyviniai ir kiti ekonominiu požiūriu vertingi augalai kaupiami ir eksponuojami trijose kolekcijose: dendrologinėje, vaistinių ir prieskoninių augalų bei žolinių dekoratyvinių augalų (daugiamečių ir vienmečių gėlių). Įrengta vijoklinių augalų kolekcija, alpinariumas bei rozariumas. Medelių, krūmų bei gėlių dauginimui įveistas medelynas, įrengtas etnografinis gėlių darželis

Algimanto M. Olšausko pamąstymai Žiniasklaidoje

Netinkamas gyvenimo būdas, prastas maistas, užterštas oras, vanduo, nepalanki aplinkos kokybė nepaliaujamai blogina visuomenės sveikatą. Lietuvoje per mažai dėmesio skiriama priežastims, sukeliančioms ligas, o per daug – pasekmėms – ligų gydymui.    100 metų – ne riba

SKAITYKITE DAUGIAU KAUNO DIENA DIENRAŠTYJE>>>

Žmogaus sveikata priklauso ne tik nuo mitybos, fizinio aktyvumo ar žalingų įpročių. Ją veikia ir mūsų aplinka – ypač oras, kuriuo kvėpuojame. Specialistai teigia, kad jaustis geriau ir būti fiziškai stipresniems mums padeda tinkamai parinktos kambarinės gėlės. Praviras langas negelbsti

SKAITYKITE DAUGIAU KAUNO DIENA DIENRAŠTYJE>>>

 „Sveikatos gidas“  ŽYNYNAS

  Įprasta „Sveikatos gidas“ knygos kaina – 17.99 Eurų! + atsiuntimas (2.99 EUR)


DABAR – COVID19 ATVEJU – atsiųsime nemokamai !

Įsigyti knygą