INTERVIU SU DALIU VIRŠILU, PROJEKTO EKOVALSTYBĖ ĮKŪRĖJU2019-09-21T22:55:53+00:00

Project Description

Likimas suveda su įdomiais žmonėmis. Kai kurių gilesnių pasaulio matymu ir vizija norisi pasidalinti, kad kartu galėtume prisidėti prie prasmingos veiklos. Šiandien kalbinu Dalių Viršilą, Všį Ekovalstybės įkūrėją. Ekovalstybė tai bendruomenė vienijama tikslo gyventi sveikiau, prasmingiau, turtingiau ir laimingiau, vykdanti įvairius socialinius projektus nuo aplinkos tvarkymo iki paramos jautriausioms ir pažeidžiamiausioms žmonių grupėms.

DALIAU, PASIDALINKITE KOKIOMIS PAGRINDINĖMIS VERTYBĖMIS PAREMTAS JŪSŲ ŠIANDIENINIS GYVENIMAS, KAS TIE TRYS DRAMBLIAI ANT KURIŲ LAIKOSI JŪSŲ PASAULIS?

Būdamas tvirtos bendruomenės nariu, esi atsparus beveik visoms išorinėms jėgoms, nes tave saugo tvirta siena – užuovėja. Kai surandi savo vietą bendruomenėje ir jai pasitarnauji, eini dar toliau. Kai jauti kiekvieną savo bendruomenės įkvėpimą ir iškvėpimą (ar tai būtų verslo, religinis, socialinis, pedagoginis, investicinis ar kitas bendraminčių, bendradarbių susibūrimas), žinai bėdas ir uždavinius, kuriuos reikia spręsti, kad jie irgi taptų laimingais, sveikais ir turtingais, pamatai VIZIJĄ – tai, ko tavo bendruomenei reikia. Tada kuri pasaulį tikrąja žodžio prasme, įgyvendini tau duotą idėją, išvystą/pamatytą ir suvoktą viziją, o ir palaikančiųjų bei tokį poreikį jaučiančių tuo metu yra daugiau nei tu vienas gali aprėpti.

Visą interviu skaitykite čia