Pažintis Klaipėdoje atvedė į Kiniją2019-09-21T23:57:41+00:00

Project Description

Klaipėdietis Dalius Viršilas, UAB „SPS Projects“ (SPSP), besiverčiančios projektavimu ir projektų valdymu, direktorius, keletą metų bendravęs su vokiečių finansų ekspertu, ryžosi įkurti bendrąją įmonę ir investuoti į nekilnojamąjį turtą Kinijos Macau provincijoje, rašo “Verslo žinios”.

Dalius Viršilas, UAB „SPS Projects“ direktorius: Dirbti Kinijoje sudėtinga, nes skiriasi verslo supratimas – ilgai ir išsamiai tenka aiškinti tokius dalykus, ką reiškia europietiški kokybės reikalavimai. Privalu atsižvelgti net į tokį niuansą, kad kinų kalbos fonetika kitokia nei mūsų ir jie net tarpusavyje ilgai aiškinasi, ar vienas kitą teisingai suprato.

Vž info
Macau
Sparčiai besivystanti sala, nuo Honkongo nutolusi 65 km. Buvusi Portugalijos kolonija. Gyventojų – apie 0,5 mln., iš jų 94% kinų. Valstybinės kalbos: kinų ir portugalų. Per metus atvyksta daugiau nei 20 mln. turistų. Leidžiami azartiniai žaidimai, iš jų pajamos 2007 m. sudarė 9,45 mlrd. USD, dėl to Macau kartais vadinama Azijos Monte Karlu. BVP dalis, tenkanti vienam gyventojui,– 28,440 USD.

Plačiau skaitykite Verslo Žiniose – tik prenumeratoriams

arba CV.LT – visiems