Susikūriau sveiką, laimingą bei turtingą gyvenimą2019-09-21T22:54:02+00:00

Project Description

Krizėje glūdi grėsmė, galinti mus palaužti dvasiškai bei pražudyti fiziškai. Jeigu inertiškai pasiduodame destrukcijai bei degradacijai, mūsų gyvenimas teka ir nuteka kartu su ta srove į niekur.Tačiau krizėje slepiasi ir galimybė. Galimybė atkreipti dėmesį į esmines gyvenimo klaidas, įsigilinti į problemų priežastis bei pakeisti savo gyvenimą.

Į sveikesnį gyvenimą atvedė krizė

2008 metų pavasarį, globalios krizės priešaušryje, 28-ajį savo gimtadienį švenčiau Honkonge. Daug alkoholio, cigarečių, naktinio gyvenimo. Kelionės į Makau (azijietiškas Las Vegas) bei Shenzheną (elektronikos metropolis), vėliau į Kiniją verslo reikalais.
Atmenu, kaip po keturių parų naktinio gyvenimo linksmybių stoviu vieno iš Honkongo viešbučių vonioje išsivėmęs, skaudančia galva bei drebančiu kūnu ir prisimenu, jog kažkur, už kelių tūkstančių kilometrų palikau savo moterį, nesenai pagimdžiusią antrą dukrytę. Tuo metu manyje prasidėjo virsmas, kurio aš sąmoningai tada dar nesuvokiau…

Krizės metu, kai gyvenimas priverčia susimąstyti, peržvelgti savo vertybes bei gyvenimo etapus, atsiveria galimybė įsigilinti į save, savo ryšį su aplinkiniais bei išspręsti už-davinius, kuriuos atidėliojome. Nuolatinis atidėliojimas ir priveda mus prie būsenos, kurią vadiname krize. Kryžkele, sankryža. Kuriuo keliu pasirinksi eiti – tavo reikalas.

 

Visą straipsnį skaitykite čia