MANO EKSTRA PLANAS2020-04-05T12:05:07+00:00
MANO EKSTRA PLANAS – 2020 METAMS
VISOS KARANTINO DIENOS – Naujam Gyvenimui Susikurti

Po 21-os dienos atkaklaus bendradarbiavimo (dirbant 2h/d), žmogus turės:

1. Sau ir šeimai pritaikytą užgrūdintos ir stiprios SVEIKATOS PLANĄ

2. Konfliktus eliminuojantį ir tarpusavio darną kuriantį SANTYKIŲ PLANĄ 

3. Veiklą ir Darbą išsaugantį arba naują darbo vietą kuriantį EKONOMINĮ PLANĄ

4. Emocinį, psichologinį ir bendrumo klimatą stiprinantį NUOLATINĮ PALAIKYMĄ

5. Pilietiško aktyvumo ir visuomeninės (re)integraciją skatinantį SOCIALINĮ PLANĄ

6. Daliaus Viršilo ir kitų, patyrusių krizes ir atsistačiusių žmonių PATARIMŲ GIDĄ 

7. SAVO GERESNIO GYVENIMO, KRIZĖS IR POKRIZINIO LAIKOTARPIO, PLANĄ

 • NUO Kovo 22 DIENOS, 21 DIENĄ TAVO PATARĖJU TAPS DALIUS VIRŠILAS

 • 3 SAVAITES, E-PAŠTU GAUSI ŽINIAS, MOTYVACINĘ MEDŽIAGĄ IR UŽDUOTIS SAVO PLANUI KURTI

 • 7 PAGRINDINĖS TEMOS, VIENAI TEMAI SKIRIAMA – 3 DIENOS 

 • KIEKVIENAI TEMAI PASIBAIGUS – GAUSI SANTRAUKĄ E-GIDO FORMATU

 • KIEKVIENAI TEMAI SUSISISTEMINTI GAUSI PARUOŠTĄ AKTYVIĄ EXCEL LENTELĘ

 • PROGRAMAI PASIBAIGUS, ĮVYKS VISŲ DALYVIŲ SUSITIKIMAS – ONLINE – PROJEKTO UŽDARYMAS

 • VISA PROGRAMOS MEDŽIAGA BUS SURAŠYTA Į KETVIRTĄ DALIAUS KNYGĄ – TIKRAS TURTAS 8. KNYGĄ GAUSI DOVANŲ 2021-02-21 – KNYGOS PRISTATYMO VAKARĖLYJE!

Kovo 5 dieną gimtadienį keturias paras švenčiau Honk Konge, Kinijoje – daug rūkiau ir gėriau, daug kritau ir vėmiau…

Po to, savaitę dar praleidau Kinijoje (Shenzhen, Xiamen) – negalėjau nieko normalaus valgyti, beveik tik gėriau…

Sutvarkęs verslo reikalus, pasibičiuliavęs pas draugą, per Singapūrą, Helsinkį ir Vilnių, sugrįžau į Klaipėdą…

Po kelių savaičių man jau reikėjo skubiai išskristi į Romą, važiuoti per pusę Italijos iki Milano Lombardijos regiono Šiaurės Italijoje,

o vėliau – Carrara miestelį (Centrinė Italija) ir iki Pizos bokšto Pizoje.

Grįžau jau per Pizos oro uostą, sutvarkiau reikalus, stipriai sunkiai ir nuo dušios atidirbau už kelis milijonus litų, ir lygiai po 6 mėnesių ir į Lietuvą atėjo Pasaulinė ekoniminė (finansų), dar vadinama – nekilnojamo turto krizė. Tai buvo 2009 metų ruduo…

*♥*

2020 Kovo 5 dieną, lygiai po 11 metų nuo tų įvykių mano akyse pradeda rodytis matyti vaizdai – kaip DEJA VU.

Matosi, kad, kaip ir tuomet, “kiaulių gripo” (H1N1), kuris nusinešė viso 18.000 gyvybių visame pasaulyje, atsiradimas (2009 balandis) sutapo su Pasauline Ekonomine Krize.

Per pastaruosius 11 metų, man teko 5 kartus bankrutuoti (bendra praradimų suma – virš milijono eurų), numesti 30kg svorio ir priaugti 10kg atgal, mesti visus žalingus įpročius, atsibusti, atsimerkti, prablaivėti ir transformavus visą savo gyvenimą iš pagrindų, siekti gyventi SVEIKĄ, LAIMINGĄ IR TURTINGĄ GYVENIMĄ.

Jeigu šiandien išgyveni (arba matosi, kad gali artimiausioje ateityje išgyventi) vienokią ar kitokią krizę (ekonominę, santykių, savirealizacijos, sveikatos ar dvasios), žinok, kad aš per labai panašią visokiariopą krizę perėjau, perbridau, išsikapanojau ir TAU galiu padėti, patarti, pastumti ar patraukti Tave į sveikesnį, laimingesnį ir turtingesnį gyvenimą šioje žemėje, ypač LIETUVOJE.

JEIGU TU TO NORI…

“MANO EKSTRA PLANAS – KRIZĖS METU” 

KARANTINO/KRIZĖS METU – 37,59 EURO – VISIEMS 2020 METAMS !!!

REGISTRUOKITĖS Į PROGRAMĄ DABAR IR GAUKITE VISAS DOVANAS !
IKI REGISTRACIJOS PABAIGOS LIKO:
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
REGISTRUOTIS DABAR

KODĖL VERTA IR NAUDINGA DALYVAUTI BŪTENT DABAR ?

Tai 21 dienos Karantino laikotarpio PROGRAMA, kurios metu DALYVĖS IR DALYVIAI, pasinaudodami gaunamomis žiniomis, informacija ir užduotimis, turi galimybę praktiškai paversti savo gyvenimą į sveikesnį, laimingesnį ir turtingesnį.

Programos metu DALYVIAI (-ĖS) turės realią galimybę, nes bus stipriai motyvuojami pasiekti šiuos tikslus:

1. Pagal kūno konstituciją (prigimtinę), vadvaujantis testu bei išsamia instrukcija, susireguliuoti savo veiklą ir kūno svorį sveikatai, grožiui ir optimaliai energijai išlaikyti, ypač šiuo karantininiu metu (koronaviruso “pandemija”)

2. Susikurti (atkurti) laimingus, aistringus, malonius ir džiaugsmingus bei tvarius santykius poroje, šeimoje ir darbe šiuo krizės metu;

3. Išsaugoti, susikurti ir suvaldyti prasmingo, pelningo, reikšmingo ir mylimo DARBO/VERSLO rutiną šios giliausios ekonominės krizės akivaizdoje;

4. Atrasti Darbo, šeimos (poros) ir poilsio balansą ir išsiugdyti įprotį taip gyventi nuolat;

5. Atrasti savirealizacijos erdvę ir įprasminti savo pasitarnavimą bendruomenei, visuomenei itin svarbiu ir jautriu metu;

6. Pasijungti į bendrą Ekovalstybės narių grupę, kurioje visus klausimus ir problemas spręsim kartu – taip bus lengviau;

7. Pažinti save Krizės metu per aktyvią veiklą, meditaciją, sąmoningą kvėpavimą ir proto, kūno bei dvasinės energijos valdymą;

REGISTRUOTIS 37,59 EUR
 • UŽSIREGISTRUOK PROGRAMOJE, LAUK PATVIRTINIMO LAIŠKO

 • NUSITEIK RIMTAM DARBUI SU SAVIM, SAVO KŪNU, DVASIA IR MINTIM

 • KAI GAUSI INFORMACIJĄ IR ŽINIAS, STENKIS VISKĄ ĮSISAVINT SĄMONINGAI

 • KAI GAUSI PRAKTINĘ UŽDUOTĮ (PVZ. MAISTO GRAFIKĄ) – SĄŽININGAI VYKDYK

 • PASIRENGSIME ASMENINIUS PLANUS KRIZEI

 • SUSTIPRINSIM PROTĄ, SIELĄ IR KŪNĄ

 • PRAKTIŠKAI IŠSPRĘSIM TAVO GYVENIMO IŠŠŪKIUS

 • KONSULTUOSIMĖS, KOL GAUSIM REZULTATĄ

APIE PROGRAMOS AUTORIŲ:

 • VŠĮ Ekovalstybė įkūrėjas ir direktorius bei daugelio ekologinių ir socialinių projektų vadovas nuo 2008 m.

 • Memelex group šeimos verslo įkūrėjas, statybos ekonomikos ir projektų valdymo magistras

 • Inostatus Project® – projektų valdymo programos autorius

 • Maratoninkas, Sveikuolis, visuomenės veikėjas (kartais, šiek tiek – politikas)

 • Gyvenimą transformavęs, programos LifetimeProject® autorius ir plėtotojas

 • Laimingai vedęs nuostabią moterį 20 metų, dviejų nuostabių dukryčių tėtis

 • Patyręs ne vieną asmeninę, ekonominę ir santykių krizę, 5 bankrotus

Dalyvė ar Dalyvis taip pat gaus tris jau parašytas ir išleistas Daliaus knygas (el. formatu) bei naujausią, 2021-02-12 fiziškai išleistą –  TIKRAS TURTAS 8.
Knygoje glaustai bus surašyta ši ir papildoma medžiaga tam, kad tu galėtum išmoktas pamokas karts nuo karto pasikartoti ir prisiminti kaip reikia spręsti vieną ar kitą uždavinį, siekiant sveikesnio, laimingesnio, teisingesnio, protingesnio ir turtingesnio gyvenimo.

Užsiregistruok ir gauk knygą DOVANŲ iki 2020 KOVO 21 D.

REGISTRUOTIS 37,59 EUR

Kad ir kokį mokslą būtum baigęs, Gyvenimo Mokyklą tu dar tik pradedi. Yra du būdai išmokti gyventi teisingai ir būti laimingu. Pirmas (populiariausias tarp lietuvių) – PER KANČIĄ: darant asmenines klaidas ir iš jų bandant mokytis. Iš trečio karto jeigu pavyksta – mums labai pasisekė. Antras būdas – PER IŠMINTĮ (kitų žmonių patirtį), kurią perduoda toje srityje patyrę, išbandę, suvokę žmonės, galintys adekvačiai patarti taip, kad patarimai labiausiai atitiktų tavo situaciją, sąlygas, aplinkybes, norus ir tikslus. Universalių patarimų pilnas internetas, tačiau konkrečių, artimų, būtent, tavo atvejui – reikia ieškoti su žiburiu, bet nebūtinai jie mėtosi ten, kur tu ieškai…
Programa skirta žmonėms, norintiems susibalansuoti, susikurti ir gyventi sveiką, teisingą, laimingą, turtingą ir prasmingą gyvenimą.

Dalius Viršilas ir Žiniasklaida

Agnė ir Ignė, laidoje PASIRINKIMAI kalbina Dalių Viršilą apie gyvenimą ir gyvenimo pakeitimą.  Radijo Stotis – X FM 

2019-09-21T23:57:41+00:00

Pažintis Klaipėdoje atvedė į Kiniją

Klaipėdietis Dalius Viršilas, UAB „SPS Projects“ (SPSP), besiverčiančios projektavimu ir projektų valdymu, direktorius, keletą metų bendravęs su vokiečių finansų ekspertu, ryžosi įkurti bendrąją įmonę ir investuoti į nekilnojamąjį turtą Kinijos Macau provincijoje, rašo "Verslo žinios".

2019-09-21T22:34:13+00:00

Krizės smūgiai klaipėdiečio gyvenimui atnešė tik naudos

„Anksčiau gyvendavome nuo atlyginimo iki atlyginimo, dabar – nuo krizės iki krizės. Mes, Žemės gyventojai, patyrę krizę, puolame ieškoti kaltų, o radę atpirkimo ožį, nusiraminame ir gyvename toliau iki kitos, dar gilesnės krizės“, - teigė 33 metų klaipėdietis verslininkas, rašytojas, sveikos gyvensenos propaguotojas Dalius Viršilas.

2019-09-21T22:18:27+00:00

Kančia skatina judėti į priekį

Mes, kaip ir visi normalūs jauni žmonės, gyvenome normalų gyvenimą, kaip ir priklauso normaliems žmonėms. Aš turėjau normalaus viršsvorio (apie 15-20 kg), žmonai normaliai paskaudėdavo tai galvą, tai pilvą, o šiaip viskas atrodė normalu. Viskas, išskyrus tai, jog mūsų trejų metukų dukrelės kūną dažnai išberdavo raudonais spuogais.

2019-09-21T22:54:02+00:00

Susikūriau sveiką, laimingą bei turtingą gyvenimą

Krizėje glūdi grėsmė, galinti mus palaužti dvasiškai bei pražudyti fiziškai. Jeigu inertiškai pasiduodame destrukcijai bei degradacijai, mūsų gyvenimas teka ir nuteka kartu su ta srove į niekur.Tačiau krizėje slepiasi ir galimybė. Galimybė atkreipti dėmesį į esmines gyvenimo klaidas, įsigilinti į problemų priežastis bei pakeisti savo gyvenimą.

Dalius apie save, savais žodžiais

Prieš 20 metų baigęs Vydūno gimnaziją Šilutėje, aš, kaip ir visi, stojau į mokslus — kur papuolė. Tuo metu tai buvo VGTU.

Baigęs (labiau reik sakyt – nusipirkęs) statybos inžinerijos, projektavimo bei projektų valdymo bakalauro studijas ir statybos ekonomikos ir verslo valdymo magistrantūros mokslus, padirbęs Chicago baruose, New Mexico sandeliuose ir parkuose bei pakeliavęs keletą vasarų po JAV, sugrįžau į Lietuvą, į pajūrį — ten, kur šaknys. Nes nuo savęs nepabėgsi. Vanduo yra mano stichija….

Klaipėdoje gavau pasiūlymų ir pradėjau dirbti statybose meistru, statybos projektų vadovu, direktoriumi… Galiausiai, po keleto įgyvendintų projektų, netyčia papuoliau į Valstybinę Statybos Inspekciją ir lygiagrečiai iš nuobodulio nutariau įkurti savo verslą (nes nuo savęs nepabėgsi) — Projektų valdymo programų kūrimo ir diegimo individuali įmonė — Statybos Paramos Sistemos.

Vėliau, po pusės metų iš inspekcijos išėjau ir pradėjau vystyti didesnius projektus kartu su vystytojais kaip samdomas projektų vadovas, vėliau įkūriau keletą savo įmonių: UAB SPS Projects bei UAB Statybų perlai.

Tai buvo statybos bumo metui tinkančios įmonės, kurių darbuotojai — policininkai (po pamainos) ir vagys (po naktinio darbo) — nes 2006-2007 metais statybos meistrų buvo deficitas — su žiburiu nerasi.. sukomės kaip sugebėjom. Tais pačiais gerais laikais (2008m.) su patneriu Kinijoje įkūrėme amerikonišką NT Investicijų bendrovę Macau Property Invest LLC, kuri viliojo investuotojus tam, kad jie investuotų Macau — Kinijos specialiame administraciniame regione (apie 30 mln žmonių apsilanko per metus tokioje saloje kaip Neringa).
2019 metų rugpjūčio mėnesį, mano partneris pardavė savo turtą MACAU, į kurį investavo prieš 10 metų. Turto vertė padidėjo 500%. Tam tikrą investicinę nuojautą į besivystančias rinkas ir turtą tebeturiu ir dabar 🙂 Tik į kriptovaliutų kasimo verslą nelabai sėkmingai investavom, tad negaliu šioje vietoje pasigirti 🙂

Taip pat, tais metais keliavau į Kiniją bei Italiją ir importavau granitą bei marmurą… Buvo geri laikai… Man taip tada atrodė… Taip norėjau, kad atrodytų ir kitiems.

28-tą savo gimtadienį švenčiau Hong Konge (Kinija) tą naktį iš ketvirtadienio į antradienį. 🙂

***

Stoviu apsivėmęs HK vienam iš viešbučių tualetų/vonių — mąstau apie lovą, «kuri nesisuptų» ir mane aplanko mintis — WTF — Ką aš čia darau??? Mano žmona, augindama du mažus leliukus (3m. ir 1m.) namie, jau antra savaitė be jokios pagalbos, be vyro, be paramos…. o aš čia vemiu, kažkur už 5.000 km.

Grįžau į Klaipėdą… ir ilgai laukti nereikėjo — ir pas mane krizė ATĖJO…

Verslai žlugo (dėl nemokėjimo suvaldyti finansinių srautų, sukontroliuoti klientų/tiekėjų finansų judėjimo), antsvoris jau trukdė net normaliai laiptais lipti… Priklausomybė rūkalams ir alkoholiui niekaip nepaleido… Prie visų poros milijonų skolų, sužlugusių verslų, savivertės ir identiteto praradimų, mano žmona pradėjo nebetikėti mūsų santuoka ir jau rinkosi daiktus…

Reikėjo didelės, gilios ir ilgos savianalizės, susivokimo, pasaulio santvarkos bei gyvenimo dėsnių pažinimo, kad galėčiau stotis ant kojų ir ATKURTIPERKURTI,  SUKURTI savo gyvenimą nuo nulio… Tas gyvenimas turėjo būti sveikesnis, laimingesnis, turtingesnis, teisingesnis, sąmoningesnis ir kokybiškesnis nei tas, kuris iki krizės….

BET kaip tą padaryti ???

10 metų teko studijuoti, eksperimentuoti, projektuoti bei transformuoti savo visą gyvenimą iš pagrindų… Nuo pat PAMATŲ…

Per tą laiką, įkūriau ir daugiau kaip 10 metų vadovauju VŠĮ Ekovalstybė — socialiniai ir ekologiniai projektai, su tėvuku atkūrėm šeimos tradiciją ir šeimos įmonių grupę Memelex group (trys įmonės) — statybos projektų valdymo ir teisės paslaugos, parašiau ir išleidau tris knygas TIKRAS TURTAS, numečiau žalingus įpročius bei 30 kg viršsvorio, nubėgau ne vieną maratoną (pirmi bėgimai — 1 stadiono ratas. Vėliau — kasdien 10 km, savaitgaliais 20 km, dukart metuose po 30-40 km).

Susigrąžinau žmoną, iš bankų mūsų visa šeima išsipirko namą (tėvų — buvau įkeitęs bankui), mūsų butą… jau beveik užauginom vaikus. 8 metus savanoriavau vaikų ir sveikuolių šeimų stovyklose… Kartais tenka prie teisingų politinių dalykų prisidėt (nors labai nenoriu kol kas) …

Per visą tą laiką (nuo 2008 m.) visus tuos 12 metų, kol vyko gyvenimo transformacija, svajojau gauti išsamią instrukciją — kaip susitvarkyti savo gyvenimą, kad nereikėtų daryti tiek daug klaidų, patirti tiek kančios…

Aplankiau begales seminarų, stovyklų, retrytų: nuo verslo, finansų, investavimo iki sveikatos, jogos, kun fu ir t.t. Vienį jų buvo visai nieko, kiti — visai be ryšio, treti — davė naujų žinių, patirčių ir atvėrė daugiau galimybių, tačiau visko vienoje vietoje — taip ir neradau…

Todėl sukūriau — MANO GERO GYVENIMO MATRICA — Programą, kurios dalyviai, ko kadaise aš pats neturėjau, turi galimybę ne tik mokytis ir pažinti sveiko, teisingo, laimingo, turtingo gyvenimo aspektus, tačiau ir praktiškai susiprojektuoti ir bendraujant su savo bendraminčiais ir programos dalyviais, įgyvendinti savo gero gyvenimo projektą ar dalį projekto (ne viskas taip greit pasidaro)…

Savo trečioje knygoje atkreipiu dėmesį į mūsų gyvenimo pamatą (sveikata, santykiai, darbas) — tą elementą, kurį tvirtai pastačius, gyvenimo pastatas nesubyrės kaip kortų namelis, nes bus tvirtas pagrindas. Tą žinau iš statybos inžinerijos mokslų bei asmeninės skaudžios patirties…

Aš norėčiau, kad pasaulyje, ypač Lietuvoje, būtų kuo mažiau kančios, tamsos ir neišmanymo, tad pasinaudokite mano 20 metų kančios patirtimi ir prisijunkite prie žmonių, kurie siekia gyventi sveikai, turtingai ir laimingai, pasimokant iš kitų patirčių — dar ir išmintingai…

Ypatingai, šiais neaiškumo, netikrumo ir padidinto užkrečiamumo laikais 😉

Tavo tarnas,
Dalius Viršilas

KĄ SAKO KAI KURIE IŠ PRAEITŲ PROGRAMŲ DALYVIŲ ?

Daiva

Daiva Dalyvė

Ačiū už ineštą dar didesnį aiškuma apie SIELOS kelione , skaičiau su idomumu ir bandžiau pratestuoti, kokioje vibracijoje esu, kaip ir kiek sugebu isgirsti INTELEKTO vedima, na, manau, neblogai 🙂, ir vis kartoju DIEVE PRASAU SUTEIK MAN ISMINTIES. Manau dabar pats laikas pradeti gyventi SU ISMINTIMI

Jūratė

Jūratė Dalyvė

Dėkui, Daliau, kad esi, kad daliniesi tuo, ką turi geriausio sukaupęs savyje ir labai smagu, kad ištisą mėnesį būsi šalia 🙂 Žaviuosi tavo iniciatyvomis ir asmeniniais projektais, su mielu noru prisidėsiu, kuo tik galėsiu. Dėkui tau už žinias, kurias skleidi ir už atvirumą, kuriuo daliniesi su tais, kuriems to reikia 🙂

Lauras

Lauras VIP Dalyvis

Labas Daliau, malonu Tave girdėti, kad toliau eini ta linkme ir ačiū už pakvietimą. Tikrai norėčiau sudalyvauti, bet šiuo metu esu Islandijoje. Beje, nuo paskutinio mūsų susitikimo netekau 30 kg, turbūt dabar mes esame vienodo kūno sudėjimo (88 kg) :))) Kaip man taip atsitiko? Visiškai atsisakiau alkoholio ir nei vienas Tavo žodis apie maistą nepraėjo pro ausis 😉 Rytinės mankštos, fizinis krūvis dieną ir sveika mityba (vaisiai, daržovės, žuvis). Tikrai puiki savijauta. Jei viskas taip kaip planuoju, dar vasaros pabaigoje paskambinsiu pasiderinti dėl susitikimo arbatos puodeliui. 😉 Iki.

Simona

Simona Dalyvė

Wau! Ačiū už „skanią" ir lengvai „sukramtomą" informaciją ryte. Tikras pozityvo užtaisas. Tik norėjau paprašyti, gal būtų nesudėtinga kuria nors iš laikų priminti skanaus limonado receptą (ten su vandeniu, soda ir..). Kažką per miglą atsimenu, bet kadangi niekada realiai jo taip ir neišbandžiau, tai tikslaus recepto nebepamenu.. bet vakar nusipirkau iš vaistinės sodos ir norėčiau rytą pradėti nuo organizmo valymo... Iš anksto dėkoju! Už viską! Ypač už rytinius pasilabinimus. Su nekantrumu laukiu rytojaus ryto!

Laura

Laura VIP Dalyvė

Sveikas, negaliu nieko kito pasakyti nei didelis AČIŪ už skanią pirmadienio kawą 😍 Nežinau kas buvo skaniau kava ar laiškas kurį atsiuntei... Užtrukau su atsakymu į tavo klausimą, nes sunkokai dėliojasi mintys, juk sakiau... 😜 Tuos laiškus gera gauti. Ir atsiprašau už neatsakymus 🙈 Labai vertinu tai, kad tu daliniesi gilesne ir prasmingesne info. Kuri, kaip bebūtų gaila/keista, nėra tokia populiari ir viešinama kaip komercinė Kalėdų, Velykų versijos, info apie tobulus kūnus, vakarienes ir pan... Kad pasakoji, atrodytų, pamatinius dalykus, bet toli gražu ne visus mums žinomus... Nebuvo laiško kuris būtų pasirodęs neįdomus ar nuobodus, patiko viskas. Visad su humoru, bet lb paprastais ir taikliais pvz. Gal kiek per atstumą žiūrėjau į laiškus apie religijas, ne "mūsiškes"... bet ir jas visad priimu tiek, kiek man jų reikia ir kiek jos gali pasitarnauti, kad netapt robotuku...🤖Apskritai visad jaučiau/galvojau, kad užtikrintai nesuklysi tiesiog vadovaudamasi meile... 🙂 Tu jos turi daug ir negaili jos kitiems. Tad ačiū Tau labai ❤️

Audrius

Audrius Dalyvis

Mūsų pirma pažintis, būdamas savo didžiausioje krizeje ir ieškodamas sprendimu atsitiktinai, o gal aukštesnių energijų vedamas suradau tave (lyg tai facebook reklamose), todėl tavo tekstai ir dauguma dalykų sklido iš tavęs artima man kalba. Tavo dėstomos vertybes buvo tai ko butent ir ieskojau. Tai įkvepė pasitikejimo, kad tai ka skleidi yra tinkama man 2. Esu išbandes tavo įvairias programas, ir jos veikia. Pinigų valdymo matrica (vos vos patobulinau) ir savaitės dienų dėsnius naudoju iki šiolei savo seimoje. 3. Šiai dienai esu Ekovalstybej (kur kazkada sutartis pasirasinejom) taip pat esu prisidejes ir prie tavo organizuotu labdaringu veiklu, Bendrai tariant esu tikrai tau dėkingas už tai, kad reikiamu momentu galėjau pasinaudoti tavo patirtimi ir išmintimi, kurios man tikrai labai trūko. Taip pat vienas svarbus faktas, kad tu uz duodamas brangias zinias nereikalavai dideles pinigines grazos, tai tarsi dave man supratima jog tu tai darai misijos vedamas, o nesuki nauja koki "guru" bizniuka. Ko gero tai buvo viena is priezasciu leidusiu pasitiket tai ka skleidi Kadangi itikejau tavimi tada, tai ir dabar tikiu, kad bus naudingas reikalas isigyjant tavo - musu naujaja knyga. Ir programu su mygtukais jau spejau pasiilgt 😃 Su meile ir pagarba Audrius