Vaikų kelionė prie jūros

Socialiai jautresnių šeimų vaikai iš Pasvalio bei Anykščių regionų lig šiol neturėjo galimybės pamatyti jūros…

Norėdami jiems suteikti tokią galimybę, organizuojame bei renkame lėšas vaikų išvykai į pajūrį – Lietuvos jūrų muziejų bei delfinariumą.
Tikriausiai, patys jie nenuvytų ne tik dėl finansinių galimybių, bet ir dėl to, kad neturėtų, kas juos palydi.

Kviečiame jus prisidėti prie šių vaikų patyrimų ir įspūdžių KELIONĖS metu!

Pirmą kartą Lietuvos jūrų muziejuje, delfinariume ir Baltijos Jūros pakrantėje

APIE KELIONĘ

Lietuvos Jūrų muziejus – Akvariumas

Pirmiausia aplankysime akvariumą. Ten gyvena Eršketai – archajiškos žuvys, gyvenusios dar kartu su dinozaurais. Į akvariumą prieš 10 metų atvežti dviejų rūšių – rusiškieji ir didieji – eršketai. Muziejininkai džiaugiasi, kad į atnaujintą baseiną perkeltos šios plėšrios ir primityvios žuvys puikiai prisitaikė naujoje aplinkoje. Pasak ichtiologų, jos iš karto pradėjo maitintis. Tai rodo žuvų paprastumą ir gyvybingumą. Visa tai VAIKAI pamatys savosiomis akimis JŪRŲ MUZIEJUJE.

DELFINARIUMAS

Delfinams gyventi patogiau, nes jie gali mėgautis grynu oru ir saule baseine po atviru dangumi. Delfinariume naujai sumontuota garso ir vaizdo sistema leidžia kurti dar efektingesnius pasirodymus nei iki tol.

Delfinai – ypatingi gyvūnai. Nors dauguma laukinių gyvūnų vengia kontaktų su žmonėmis, laukiniai delfinai, kaip žinoma, nepaprastai mėgsta žaisti ir bendrauti su žmonėmis, ypač vaikais. 

Su delfinais vaikai galės netgi pabendrauti gyvai ir, be abejo, nusifotografuoti 🙂

Po renginio – vakarienė prie Eglės – senamiesčio restorane SENOJI HANSA

Pasisėmę tiek įspūdžių, vaikai turės galimybę nurimti vakarieniaudami viename iš geriausių Klaipėdos restoranų. Kalėdinę Eglę vaikai galės stebėti pro dengtos terasos langą tiesiog valgydami žuvienę – tikrą pajūrio simbolį.

APIE VAIKUS IR JŲ GYVENIMĄ

Stovykloje nuolat dalyvauja apie 50 Pasvalio miesto ir rajono vaikų, priklausančių įvairioms socialinėms grupėms. Šiemet stovykloje dalyvavo Anykščių, Kupiškio, Joniškio ir kitų r. vaikai ir jaunimas. Ketinama įtraukti akluosius ir silpnaregius dalyvius. Stovyklos tikslai – kartu su partneriais propaguoti vaikų ir jaunimo sveiką gyvenimo būdą, supažindinti vaikus ir jaunimą su alkoholio, rūkymo bei narkotikų žala ir pasekmėmis. Stovyklos metu diegti bendruomeniškumo jausmą, supažindinti su sveikos mitybos principais.

Kelionėje į Klaipėdą dalyvauja drausmingiausi ir labiausiai motyvuoti vaikai

Laura Misiukonienė

Visi buvome vaikais. Kai kurie vis dar esame vaikai, tik kūnai didesni 🙂
Šie vaikai be mūsų ir jūsų pagalbos, pasirūpinimo, paramos ir globos nelabai turėtų galimybės pažinti mūsų kraštą, o ypač Jūrą ir su ja susijusius dalykus. Akiratis prasiplės. Pamatys jie, kad yra gerų ir gražių dalykų, kuriuos kai kurie mūsų priimame už savaime suprantamus, o kai kurie, įskaitant ir tuos vaikus laikom tai viena iš gyvenimo svajonių…
Vaikai pakviesti, atrinkti iš įvairių socialinių nesklandumų turinčių šeimų ir globos namų…

Kviečiame prisidėti prie ypatingos vaikų kelionės rėmimo!

Pasirinkite jums labiausiai patinkantį mygtuką ir paspauskite. Automatiškai būsite nukreipti į savo banką ir galėsite atlikti pinigų pervedimą. Po apmokėjimo, gausite PARAMOS SERTIFIKATĄ, kurį galėsite padovanoti artimajam.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!

2 puodeliai kavos

Kiek šią savaitę išgėriai kavos? Gal galėtum kelis puodukus išgerti namie, o vietoj kavos bare, prisidėk prie šių vaikų ypatingosios kelionės. Ar išdrįstum dvi dienas negerti kavos? 🙂

5 EUR

Dienos pietūs

Dažnai verta vieną kitą dieną per mėnesį pasninkauti. Ar sugebėtum paaukoti savo pietus kilnesniam tikslui nei skrandžio užpildymas dienos pietumis?

10 EUR

Tavo valia

Na, jei negeri nei kavos baruose, nei valgai kavinėse restoranuose pietų, gali nuspręsti, kiek ir kaip nori prisidėti prie Kelionės … Parodyk savo gerą valią. Ačiū TAU, už tavo kilnumą.

Asmeniškai

PARAMOS SERTIFIKATAS

Nesvarbu kokia suma prisidėsite, gausite PARAMOS SERTIFIKATĄ, kurį galėsite atsispausdinti bei įteikti savo artimajam kaip prasmingą dovaną KALĖDŲ ar bet kuria kita proga. Sertifikate nenurodyta nei vardas nei suma, todėl jis tinka bet kuriam asmeniui ir bet kuriai progai.

EKOVALSTYBĖS PARTNERIAI ŠIAME PROJEKTE

Draugai iš emigracijos

Laurynas su sūnumi Luku ir Arnoldas su dukrele, gyvenantys Jungtinėje Karalystėje inicijavo šį projektą ir yra didžiausi finansiniai partneriai.

Vasarą Laurynas ir Lukas patys lankėsi Delfinariume ir nutarė, kad ir kuo daugiau kitų vaikų turi pamayti ir patirti tai, ką jie išgyveno…

Socialiniai partneriai

Su Laura ir Gintaru susikalbėjom iš puse sakinio. Tikrai. Mūsų vertybės labai panašios ir tikslai vieningi. Mes kartu norime įkvėpti vaikus gyventi sveikesnį, prasmingesnį, laimingesnį ir visokiariopai turtingesnį gyvenimą. Automoto group – mūsų socialiniai partneriai, padėsiantys pasirūpinti vaikais ir jaunuoliais kelionės metu.

Kiti Partneriai

Visada esame atviri jūsų paramai, pagalbai ir kitokiems geriems dalykams. Kai kurie mūsų partneriai-remėjai pasisiūlo paremti projektus paslaugomis, gaminiais ar produkcija – mes mielai visa tai priimam ir adekvačiai įvertinam.

Susisiekite dėl paramos sutarties su jūsų organizacija ir iškart sutarsime, kaip mes padėsime jums padėti mums, kad padėtume vaikams.

Noriu, kad mūsų TAUTA būtų sveika, laiminga, darni ir visokiariopai turtinga.
Vaikai – sėklos, kurios po keletos ar keliolikos metų duoda derlių.
Labai svarbu, kokią TAUTĄ užauginsime Lietuvai ir Pasauliui. Viskas priklauso nuo mūsų.

Dalius Viršilas, Ekovalstybės įkūrėjas

Kviečiame tapti šios ypatingos kelionės dalimi!

Pasirinkite jums labiausiai patinkantį mygtuką ir paspauskite. Automatiškai būsite nukreipti į savo banką ir galėsite atlikti pinigų pervedimą. Po apmokėjimo, gausite PARAMOS SERTIFIKATĄ, kurį galėsite įteikti artimajam, kaip (prasmingą Kalėdinę ar gimtadienio) DOVANĄ.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!

2 kavos puodeliai

Kiek šią savaitę išgėriai kavos? Gal galėtum kelis puodukus išgerti namie, o vietoj jos prisidėk prie garbių žmonių ypatingosios kelionės. Ar išdrįstum dvi dienas negerti kavos? 🙂

5 EUR

Dienos pietūs

Adentinės savaitės pabaigoje verta dieną pasninkauti. Ar sugebėtum paaukoti savo pietus kilnesniam tikslui nei skrandžio užpildymas dienos pietumis?

10 EUR

Tavo valia

Na, jei negeri nei kavos baruose, nei valgai kavinėse, restoranuose pietų, gali nuspręsti, kiek ir kaip nori prisidėti prie Kelionės … Parodyk savo gerą valią. Ačiū TAU, už tavo kilnumą.

Daugiau

PARAMOS SERTIFIKATAS

Nesvarbu kokia suma prisidėsite, gausite PARAMOS SERTIFIKATĄ, kurį galėsite atsispausdinti bei įteikti savo artimajam kaip prasmingą dovaną KALĖDŲ ar bet kuria kita proga. Sertifikate nenurodyta nei vardas nei suma, todėl jis tinka bet kuriam asmeniui ir bet kuriai progai.

2019-02-13T07:23:09+00:00